Kitapbas Kişisel Yayıneviniz.
Ana Sayfa İlanlar Mağaza Üyeler Hakkımızda İletişim Sıkça Sorulan Sorular Yardım
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Şifremi Unuttum Üye Ol
 
Üyeler
Tüm üyeler için tıklayın.
   
  Yazar (235)
Editör (60)
Fotoğrafçı (39)
Dizgi ve Mizanpajcı (28)
Grafiker (58)
Ressam (13)
Çevirmen (29)
Standart Üyeler (66)
Skip Navigation LinksAna Sayfa > Hakkımızda
 
 
Dijital Sanat Basım Yayın ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 18 yıllık deneyime sahip uzman kadronun bir araya gelmesi ile kurulmuş bir şirkettir. Bu bilgi ve tecrübesiyle kişisel yayıncılık konusunda eser sahiplerinin daha kolay bir şekilde eserlerini kitaplaştırabildikleri bir zemini www.kitapbas.com ile Türkiye'de ilk defa hizmete sunmuştur. Dünyada selfpublishing (kendin bas) mantığı ile yayınevlerine bağımlı olmadan kişisel olarak eserlerini çıkarmalarına yardımcı olacaktır.

www.kitapbas.com sitesini sürekli dinamikliğini sağlamak ve üyelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, yazılım kadrosunda bilgisayar mühendisleri ve programcılar bulundurmaktadır. Ayrıca eserinizi uygun maliyetli ve kaliteli bir şekilde basabilmenize yardımcı olacak uzman ve tecrübeli basım ekibini oluşturacağınız üyeler bulunmaktadır. Kitapların basılması için tam bütünleşmiş bir ortam hazırlanmıştır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile hukuk danışmanları ve mali danışmanlardan destek almaktadır. Üyelerimizin iyi ve güvenli hizmeti almasını esas tutmuştur.

Üyelerimizin desteğiyle kişisel yayıncılığın www.kitapbas.com ile ülkemizde nice eser sahiplerinin ve gelecek vadeden yazarların ortaya çıkmasına olanak sağlayacağı ümidindeyiz.

Dijital Sanat Basım Yayın Grubu

Sepetinizde ürün yok.
 
 
Arama Kriteri :
Aranacak Sözcük :

 

 

Ana Sayfa | İlanlar | Mağaza | Üyeler | Hakkımızda | İletişim | Yardım
© 2009 Tüm hakları saklıdır. kitapbas.com